Hakkımızda

Ana sayfa > Hakkımızda

Tarihçemiz

Hakkımızda

'Adaletin yolu uzun süre gelmiş deneyimle aydınlanır; Hukuk, tecrübenin büyük bilgeliğinde adaleti bulur.'

 • 2000

  Enerji Hukuku Danışmanlığı

  Enerji hukuku alanında sektörün önemli temsilcilerine danışmanlık hizmeti sunmaya başlandı.
 • 2004

  Marka Hukuku ve Haksız Rekabet Bilirkişiliği

  Avukat Gülşen Gezici, Türk Patent Enstitüsüne kayıtlı resmi marka vekili olarak görev aldı.
 • 2009

  İcra Hukuku Uzmanlığı

  1000'e aşkın dosya sayısına ulaşan Gülşen Gezici Hukuk bürosu %90 tahsilat oranıyla müvekkilerine hizmet vermeye devam etti.
 • 2014

  Arabuluculuk Görevi

  Adalet Bakanlığı resmi siciline kayıtlı Arabuluculuk görevine başlandı. Arabulucular Derneği İzmir Şube başkanlığı görevine atandı.
 • 2024

  Günümüz

  10.000'e aşkın dava,icra ve arabulucuk dosyasına ulaşan Gülşen Gezici Hukuk bürosu teknolojik donanım, profesyonel çalışma ekibi ve araştırma-geliştirme çalışmaları ile müvekkillerine hizmet sunmaya devam ediyor.

Hakkımızda

Av. Gülşen Gezici

2000 yılında İzmir’de Avukat Gülşen Gezici öncülüğünde kurulan Hukuk Bürosu, birçok uygulama alanında önemli bilgi birikimine sahiptir. Kurumsal birçok şirkete finans ve bankacılık, birleşme ve satın almalar, şirketler hukuku ve vergi hukuki konularında danışmanlık vermektedir. 2000 yılından itibaren enerji hukuku alanında sektörün birçok önemli temsilcisine hukuki danışmanlık hizmetine devam etmektedir. Gülşen Gezici Türk Patent Enstitüsüne kayıtlı resmi marka vekili olup, 2004 yılından bu yana marka hukuku ve haksız rekabet konularında bilirkişilik yapmaktadır. 2014 yılında Adalet Bakanlığı resmi siciline kayıtlı Arabuluculuk görevine başlamış olup Arabulucular Derneği İzmir Şube başkanlığı görevini sürdürmektedir. Av. Gülşen Gezici eğitim hayatına Dokuz Eylül Üniversitesi Anlaşmazlıklar Çözümü yüksek lisans öğrencisi olarak devam etmektedir. Gülşen Gezici Hukuk Bürosu her geçen artan heyecanı ile teknolojik donanım, profesyonel çalışma ekibi ve ar-ge çalışmaları ile müvekkillerine rakipsiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

25 Yılı Aşkın Hukuk
Deneyimimiz

Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?